You Should Know flash bellek virüsü temizleme programı Göstergeleri

Hatır hakeza olunca sizler derunin USB Flash Belleklerde Virüs Temizleme Yöntemi adlı makale ovamı hazırlayarak bu mevzuda detaylı bir şekilde sizlere bilgi katmak istedim. Gelin şimdi çok uzatmadan makale alfabemıza geçacıklı.

Doğrusu ne biçimlendirmeye lüzumlu lakırtııyor ne kurtarma yazılı sınavmına nede fazladan antivirüse.... Avast + WinRar virüsü sistemden temizliyor. Genede hala bulaşan yoldaşlara bir çözüm önerisi olarak bulunsun :)

Malwarebytes USB Flash bellek virüs temizleme alışverişleminde sizlere muhakkak önerebileceğim kullanışı ve sadeliği bakımında her insanın emeksiz ve erinç bir şekilde kullanım sağlayabileceği bir programdır.

Tamam da bu benim sorunumla müteallik bileğil.Benim pc den kaynaklanan bir sıkıntı yok. Iş baştan aşağı usb ile ilişkin usb bile ki virüs yazmaya karşı korumaya düzenıyor

Bilgisayarım - Flash Bellğin üstüne gel sağ tıkla / gelişmiş seçenekler / dosyaları temizle diyeceksin...

Yedekleme bitince bilgisayarım’a girerek flash diskin üzerinde sağ tıklayın ve biçimlendir seçeneğini seçin. Dosya formatını NTFS olarak seçin ve biçimlendirmeyi serlatın. Eğer windows xp kullanıyorsanız NTFS seçeneği çıkmayabilir. Bunu çözümü şu şekilde.

Bu iş USB bellek ve oluşturulacak kabuk klasör sinein zaruri izinleri vermemizi katkısızlayacaktır.

Dosyaları kopyala yapıştır yaparak açacağınız klasör karınine yapıştırmanız gerekecek. bu demetlamda biraz zahmetli amma en azından her seferinde virüslerle meslekmaktan iyidir.

Öncelikle Flash belleklerde virüs temizleme yöntemi kucakin ferlü bir Antivirüs programı ile bu problemi kökünden çözüm bulmamız olanaklı olacaktır.

Benimde başıma çokkez geldi. winrarla usb diskinin dâhiline gir ordan şüpheli gördüğün dosyayı sil sonrasında sadece çıkar bilgisayarından usbni.

Emin mod/kipte açılmasının engellenmesi ki harisferment çkırmızııştığınızda bilgisayar reset olmakta,

1- Bellek bilgisayara ağırlıklı iken Kafalat > Çtuzakıştır > devmgmt.msc kırp, Tamam ı tıklatın. Karşınıza gelen Aygıt Yöneticisi Penceresinde Disket şoförleri Sekmesindeki + yı tıklatıp ilgili USB Device bulup, sağ tuş ile özelliklerine girin.

Eskimemleket Osmangazi Üniversitesi bünyesinde uygulamaya esasladığımız ve mutlak bulgu aldığımız flash disk saye yöntemi:

inf virüsü ortaya cıkıyor.güya Bu linkte hiç silinmemiş kabilinden.combofixin burada yararı autorun.inf virüsünü sildik deyince tamam büsbütün silemiyor yalnız bu arada kullanıcıyıda ihtaryor bu autorun.inf virüsü var evetğu yönünde.

flashdisinfector izlenceını indir çallıkıstır.calıstırmadan once usbyi takmayı unutma.usbbelleğin dâhilindeki bu programla olusturulan autorun.inf adlı klasoru merak etme.bu klasor autorun.inf virüsünü tesirsiz hale getiren klasordur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *